Homeدرباره ماTeamخدماتCredentialsMembershipAccoladesMediaCareersContact Us
Mall Management Companies - Beyond Squarefeet
درباره ما
همچنین شرکت ما از سال 2009 که فعالیت خود را آغاز کرده است، جنبه های مدیریتی مختلف ساخت و ساز و مدیریت مراکز خرید را برای تعدادی از پروژه های فروشگاهی بزرگ و معتبر بر عهده داشته است که برخی از آنها عبارتند از: DLF Mall of India ، Lulu Mall ، Omaxe Connaught Place ، Neptune Magnet Mall ، Gokulam Galleria ، CG Malls )نپال(، Parco Mall )قطر(، Moments Mall ، Malabar Malls ، Lonavala Square ، Bergamo ، K10 Mall ، Aashima Mall ، RP Mall ، Ado Bayero Mall )نیجریه(، HBN Town Center ، Novelty Mall ، Palm Island Mall ، Golden Palms Mall ، Logix City Center.

برخی از پروژه های اصلی / مراکز خرید / فروشگاه های زنجیره ای که قبلاً تحت مدیریت تیم ما قرار داشته اند عبارتند از Forum Malls )بنگلور، چنای، مانگلور، حیدرآباد، کوچین(، Eva Mall ، Forum Retail Park ، Ishanya ، Mall of Goa ، UB City Mall ، Bergamo ، Big Kids Kemp ، Shoppers Stop ، Haiko Supermarket ، The Loft ، Culture Shop ، The Loot و موارد متعدد دیگر.

شرکت Beyond Squarefeet™ شرکت متخصص در « که جوایز و گواهینامه های متعددی را دریافت کرده است، امروزه جایگاه خود به عنوان یک یک شرکت پیشروی مشاوره و مدیریت امور مرکز خرید را تثبیت نموده است. طی همین مدت زمان کوتاه - » زمینه مراکز فروشگاهی بزرگ 5 ساله همکاران ما در تیم به بالغ بر 100 نفر افزایش یافته و در رابطه با ساخت و ساز بیش از 30 مرکز خرید در هند، نپال، نیجریه، ایران و قطر همکاری می کنیم.

تیم Beyond Squarefeet™ تشنه موفقیت است و مصمم است به شعار خود Nothing, But the BEST” )یا هیچ چیز یا بهترین( “ جامعه عمل بپوشاند و بواسطه اینکه بدون توجه به متراژ کار... بهترین خدمات را ارائه می دهد، تحسین مشتریان خود را برانگیخته است.
  Beyond Squarefeet™ یک شرکت مشاوره طراحی و ساخت مراکز فروشگاهی بوتیکی ممتاز در هند است که راهکارهای جامع و یکپارچه به منظور ساخت و ساز و مدیریت مراکز فروشگاهی ارائه می دهد. ما از تخصص بالایی در رابطه با ارائه خدمات به شرکت های ساخت و ساز مراکز فروشگاهی در رابطه با تمامی جنبه های مربوط به مراکز خرید از قبیل امکان سنجی احداث فروشگاه، مفهوم سازی بصری مراکز خرید (معماری و طراحی داخلی)، امور برند و بازاریابی مراکز خرید، مدیریت لیزینگ فروشگاه، مدیریت تجهیز فروشگاه، بازآرایی فروشگاه، مدیریت امور فروشگاه و امثال آن برخوردار می باشیم. ما از «تجارب عملی» بسیار زیادی در رابطه با ساخت و ساز مراکز خرید عمده و فروشگاه های خرده فروشی برخورداریم و تیم مشاوره ما تاکنون در ساخت و ساز بیش از 50 میلیون متر مربع مراکز خرید هم در هند و هم در سایر کشورها مشارکت داشته است. نگرش حرفه ای در کنار اشتیاق وصف ناپذیر تیم ما برای پیشرفت روز افزون ما را به جایگاهی ممتاز در این حوزه رسانده است. از آنجا که ما در ساخت و ساز هر دو نوع فروشگاه های خرده فروشی و مراکز خرید بزرگ مشارکت داشته ایم، به شناخت کاملی در خصوص خلاهای موجود، نیازها و الزامات ساخت یک مرکز فروشگاهی موفق دست یافته ایم.

Beyond Squarefeet™ به شهرت قابل توجهی بویژه در خصوص استقبال و همکاری در انجام پروژه های مراکز خرید چالش برانگیز و پیشبرد آنها تا تکمیل نهایی دست پیدا کرده است. مراکز خریدی که در ساخت آنها سهیم می باشیم در مراحل مختلف ساخت و ساز قرار دارند و به صورت ساخت از ابتدا یا توسعه مجدد در موقعت های مختلفی مانند ایستگاه های مترو، برج های یک قلو و دوقلو در دست احداث می باشند. ما بیش از آنکه گروهی از برای ارائه خدمات به شرکت های عمرانی / سرمایه گذاران می باشیم. با این حال، از انجام فعالیت های » تیم مشاوره مستقل « مشاورین صرف باشیم، یک موردی معذور می باشیم زیرا این کار را بنگاه های مسکن انجام می دهند. » لیزینگ «

Beyond Squarefeet™
در اصل به عنوان یک شرکت مشاوره کار راه انداز فعالیت می کند و طیف گسترده ای از خدمات مدیریتی مرتبط با پروژه های مراکز خرید را تقبل می کند. تیم مشاوره ما در سال های گذشته با بسیاری از شرکت های پیشرو همکاری نزدیک داشته است که از میان می توان موارد زیر اشاره کرد: DLF Group ، Omaxe Limited ، LULU Group ، Tata Housing ، Malabar group ، Gokulam Group ، ABL Group ، Logix Group ، Alpine Group ، Okaya Group ، K10 Group ، Chaudhary Group )نپال(، Hiranandani Group ، K. Raheja Corp ، Prestige Group ، UB Group ، Emaar MGF ، Ishanya و موارد متعدد دیگر.