درباره ماTeamخدماتProjectsMembershipAccoladesMediaCareersContact Us
درباره ما BEYOND SQUAREFEET™
Mall Management System Companies - Beyond Squarefeet
Beyond Squarefeet™ یک شرکت مشاوره طراحی و ساخت مراکز فروشگاهی بوتیکی ممتاز در هند است که راهکارهای جامع و یکپارچه به منظور ساخت و ساز و مدیریت مراکز فروشگاهی ارائه می دهد. ما از تخصص بالایی در رابطه با ارائه خدمات به شرکت های ساخت و ساز مراکز فروشگاهی در رابطه با تمامی جنبه های مربوط به مراکز خرید از قبیل امکان سنجی احداث فروشگاه، مفهوم سازی بصری مراکز خرید )معماری و طراحی داخلی(، امور برند و بازاریابی مراکز خرید،

خدمات ما
Beyond Squarefeet™ به احتمال فراوان تنها شرکت «متخصص در زمینه ساخت مراکز خرید» است که یک پروژه مرکز خرید را با رویکردی 360 درجه تحت پوشش قرار می دهد و اساساً به این معناست که Beyond Squarefeet™ قادر است تمامی خدمات مورد نیاز یک شرکت ساخت و ساز یا مدیریت مراکز خرید را ارائه نماید. Beyond Squarefeet™ نسبت به تمامی خدماتی که ارائه می دهد به طور کامل پاسخگو می باشد.

به عنوان یک «شریک مشورتی مجرب و کار راه انداز» ما از امکان ارائه خدمات مشاوره به تمامی مشتریان خود در انواع مختلف پروژه ها از موارد ساخت از ابتدا گرفته تا موارد توسعه مجدد برخوردار می باشیم. ما تمامی این موارد را یکجا ارائه می دهیم یا اینکه می توانید بنا به نیازها و صلاحدید خود و یا بر اساس پیشنهادات ما هر کدام را که مایلید به ما بسپارید. با این حال، از انجام فعالیت های «لیزینگ» موردی معذور می باشیم زیرا این کار را بنگاه ها/کارگزارهای مسکن انجام می دهند.
PROJECTS
Mall Promotions
Shopping Mall Management
Mall Design
Mall Business
Shopping Mall Design
Shopping Mall Construction
Mall Management Companies
Shopping Mall Projects